Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri belli oldu!

Van Büyükşehir Belediyesindeki görevine başlayan ve A Takımını belirleyen Abdullah Zeydan, 5 farklı birimde 4 kritik ismi görevden alarak yerlerine yeni isimleri atadı. Zeydan başkanlığındaki Van Büyükşehir Belediyesi'nde yeni Genel Sekreter de belli oldu. İşte yeni atanan isim…

Van Büyükşehir Belediye başkanı olarak seçilen Abdullah Zeydan Abdullah Zeydan ve Eş başkanı olarak belirlenen Neslihan Şedal ile birlikte dün Van Adliyesi’nde mazbatasını alarak görevlerine başladı.

Dün itibarıyla başkanlık koltuğuna oturan Zeyda’ın koltuğa oturmasıyla Van Büyükşehir Belediyesi’nin üst yönetiminde ilk görevden almalar da gerçekleşti.

VAN BÜYÜKŞEHİR GENEL SEKRETERİ DEĞİŞTİ

Van Büyükşehir’in yeni Belediye Başkanı Abdullah Zeydan, A Takımını belirlerken genel sekreterlik görevine de kritik bir ismi getirdi. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Van Büyükşehir Belediyesi’nin eski Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel Ankara'ya çekilerek Mülkiye Müfettişliği getirilmesinin ardından Aralık ayında Van büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğe Ali Özvan getirilmişti.

Van Büyükşehir Belediyesinde 31 Mart 2024 tarihi itibarıyla Genel Sekreterlikteki görev süresi dolan Ali Özvan’ın yerine Genel Sekreterliğe Cavit Tatar’ı getirildi.

Bakmadan Geçme