Vanhakimiyetgazetesi

4 yılı aşkın süredir Van'da en güvenilir haber kaynaklarından biri olarak, özgün, dürüst ve tarafsız bir habercilik anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Gerçekliği ve tarafsızlığı ön planda tutarak, ülke değerlerine saygılı bir şekilde okuyucularımıza en güncel, en doğru, Enson Van haberleri sunmayı amaçlıyoruz.

Van Hakimiyet Gazetesi, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na ve milli değerlere bağlı bir kurum olarak bağımsızlığı ve özgürlüğü savunur. Tüm haberlerimizi, gerçekliği ve tarafsızlığı ön planda tutarak, çeşitli kaynaklardan teyit ederek ve farklı bakış açılarına yer vererek hazırlamaktayız.

Van Hakimiyet Gazetesi her gün politikadan dünya gündemine, magazinden spora kadar pek çok farklı kategoride onlarca haber üreten, Van'ın en çok ziyaret edilen haber sitelerinden biridir.

Her biri alanında uzman gazeteci ve editörlerden oluşan ekibimizle, deneyimli kadromuz ve güçlü haber altyapımızla her gün en güncel, doğru ve özgün içerikleri siz değerli okuyucularımızla buluşturuyoruz.

Ajans İş Ortaklarımız

Okurlarımıza en güncel haberleri, en hızlı biçimde ulaştırabilmek için ülkemizin önde gelen haber ajanslarıyla çalışıyoruz.