• Haberler
  • Siyaset
  • Başkan adayı Berge, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Başkan adayı Berge, seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına ağırlık veren AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge vatandaşları ziyaret ederek destek istiyor.

Vansesi Gazetesi'nin haberine göre; Seçim dönemi boyunca halkın nabzını tutan Berge, İpekyolu ilçesinin sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm önerilerini sunmak amacıyla yoğun bir program yürütüyor. İlçenin farklı bölgelerini dolaşan Berge, vatandaşların sorunlarını dinliyor ve onlarla birebir iletişim kurarak desteklerini istiyor.

İpekyolu'nun yerel sorunlarına çözüm üretme odaklı bir kampanya yürüten Berge, belediye başkanı olduğu takdirde ilçenin gelişimi için projelerini hayata geçireceğini söyledi. Berge'nin öncelikli hedefleri arasında altyapı çalışmaları, ulaşım sorunlarının çözümü, sosyal projeler ve istihdam oluşturma yer alıyor.

Başkan adayı Berge, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Seçim çalışmalarının bir parçası olarak, İsa Berge ve ekibi, kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla doğrudan iletişim kuruyor ve onlara projelerini anlatıyor. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Berge, onlara çözüm odaklı yaklaşımıyla güven veriyor ve desteklerini istiyor.  

Berge'nin seçim kampanyası, parti teşkilatı ve gönüllülerin yoğun desteğiyle sürdürülüyor. Parti üyeleri, gönüllüler ve gençlik kolları, seçim ofisinde çalışmalar yaparak, Berge'nin adaylığını destekliyor ve seçim sürecinde aktif rol alıyor.

AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge, seçim çalışmalarında vatandaşların sorunlarını dinlemek, beklentilerini karşılamak ve ilçenin daha iyi bir geleceğe yönelmesini sağlamak için çaba harcıyor. Kendisi, seçimlerin ardından İpekyolu'nun kalkınması ve halkın refahının artması için azimle çalışacağını belirtiyor.

Bakmadan Geçme