Van Mall AVM yönetimi basınla buluştu

Yarın resmi açılışı yapılacak olan Van Mall AVM yönetimi, kentteki gazetecilerle bir araya gelerek süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

Van'ın kalbi konumunda bulunan Cumhuriyet Caddesi'ndeki Van Mall AVM, tadilattan geçtikten sonra yeni konseptiyle bugün kapılarını açtı. Uzun süre kapalı kaldıktan sonra yeniden açılan AVM'ye yoğun ilgi görürken, AVM'nin resmi açılışı ise yarın 11:00'de yapılacak. Açılışı heyecanla beklenen Van Mall AVM'nin yönetiminde bulunan isimler, kentteki gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya gelerek süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

"1.5 YILDIR EMEK VERİYORUZ"

Mall AVM ile ilgili açıklamalarda bulunan GLA Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Tahir Çelik, "1.5 yıldır emek veriyoruz. Dönem dönem bizim de umudumuzu kaybettiğimiz oldu. Van'a bu vesileyle ilk defa geldik. Van'da ciddi bir ticari potansiyel var. Van diğer şehirlere göre çok farklı ve daha fazlasını hak ediyor. Van'ın bu potansiyeline rağmen bir tane tek alışveriş merkezi vardı. Alışveriş merkezini Van'a kazandırmak istedik. Son 2 aydır kiralama kısmı bitti. Şu an alışveriş merkezi yüzde 100 kiralanmış durumda" dedi.

"VAN MALL AVM, TÜRKİYE'DE HERKESİN İSMİNDEN BAHSEDECEĞİ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLACAK!"

Çelik, AVM'de herkese hitap edecek markaların olduğunu belirterek, "Markaların önemli bir kısmı dekorasyonunu tamamladı. İnanıyoruz ki bıradaki mağazaların her biri Türkiye genelinde sıralamaya girecek mağazalar olacak. Büyük mağazalar var. Türkiye'de Van Mall AVM'nin adından söz ettireceğiz. Herkese hitap edecek markalar var. İnanıyoruz ki bu yaz itibarıyla Türkiye'de herkesin isminden bahsettiği bir alışveriş merkezi olacak" ifadelerini kullandı. sehrivan

Bakmadan Geçme