İdris Ahi mitinginde meydan dolup taştı!

31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere sayılı günler kala adayların çalışmaları sürüyor. Van'da yıllardır bağımsız aday olan İdris Ahi de seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, Ahi'nin merakla beklenen mitingi düzenlendi

Van Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı İdris Ahi, Musa Anter Parkı’nda miting düzenledi. Geçtiğimiz genel seçimlerde yaptığı mitingle ülke gündemine düşen Ahi’nin mitingine yüzlerce kişi katıldı. Vanlılardan Ahi’ye sevgi seli olurken, kendisini yerli patates olarak tanımlayan Ahi “Oyunuzu yerli patates İdris Ahi’ye verin” diyerek vatandaşlardan oy istedi.

İdris Ahi mitinginde meydan dolup taştı!

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Van bağımsız milletvekili adayı olan ve seçim sürecinde Beşyol Meydanı’nda yaptığı miting ile Türkiye gündemine düşüp günlerce konuşulan İdris Ahi yerel seçim öncesi de bir miting düzenledi. Bugün Musa Anter Parkında miting düzenleyen Ahi’nin mitingine diğer mitinge oranla yüzlerce kişi katılım sağladı. Mitingde konuşan Ahi kazandığı taktirde hayata geçireceği projeleri açıklarken, Ahi Vanlıların yoğun ilgisiyle karşılandı. Ahi mitinginin bitiminde konvoy düzenledi.

Bakmadan Geçme