DEM Parti final mitingini Van'da yaptı: Van 31 Mart'ta rekor kıracak!

Yerel seçimlere 2 gün kala partilerin seçim çalışmaları devam ediyor. Yerel seçim çalışmaları kapsamında mitinglerine devam eden DEM Parti Van'da yüzlerce kişinin katılımıyla final mitingi düzenledi. Yoğun katılımın olduğu mitinge DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan Van'da konuştu.

DEM Parti'nin final mitingi Musa Anter Parkı'nda yüzlerce kişinin katılımıyla düzenledi. Yoğun katılımın olduğu mitinge DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan Van'da konuştu.

Bakırhan konuşmasında, Van'ın 31 Mart'ta rekor kıracağını dile getirerek, "Merhaba Van! Var ol Van! Maşallah şimdiden kararınızı verdiniz. 31 Mart'ta Van rekor kıracak. 31 Mart'ta 14 belediyenin 14'ünü alacak mısınız? Van'ın emektar halkı hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Van Kürtlerin yüreğidir. Ne zaman Van'ın adını duysak gurur duyuyoruz. Son mitingimiz. Son miting her parti en güçlü kentinde yapar. Biz de son mitingini Van'da yaparak bu halkın ne kadar onurlu olduğunu göstermek istedik. Sizlere ne yapsak azdır" dedi.

DEM Parti final mitingini Van'da yaptı: Van 31 Mart'ta rekor kıracak!

“DEM VAN'IN DEMİDİR"

Bakırhan, "Bütün kentler adına Van halkının mücadelesini selamlıyorum. Van halkı hiçbir zaman mücadelesinden vazgeçmedi. Nevruz'da Van 400 bin insanla iradesine sahip çıktı. Kürt halkı müzakereye açıktır. Van barışı haykırıyor. Van seçimi rekor bir oyla alacak mısın? Van'ın rekoruna hiçbir kent ulaşamayacak. Bu heyecanımız var oldukça sırtımız yere gelmez. Van'da kazandık. Ev ev gezin. Kadınlar, gençler DEM Parti'nin projelerini anlatın. Bizim olanı almaya var mısınız? Dem Van'ın demidir" ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme